Tekirova/Kemer

ANTALYA

+90 532 497 48 42

info@tekirovadiving.com

Hakkımızda

2006 yılında kurulmuş olan Dalış Merkezimiz  deneyimli kadrosu ve güvenli  dalış ekipmanlarıyla her sezon “Tekirova Üç Adalar” mevkiinde yerli ve yabancı misafirlerimize hizmet vermektedir.

15 M ve 35 kişilik olan ve özellikle dalış için tasarlanmış Katamaran teknemiz Tekirova sahillerinde tek olup misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermek üzere hazırlanmıştır..

Dalış merkezimizin kadrosunda ileri düzeyde İngilizce ve Rusca bilen üç dalış eğitmeni ve onlara eşlik eden üç assistan balık adam bulunmaktadır  ayrıca misafirlerimize rahat ve güvenli dalış yapmalarına olanak sağlamak amacıyla bünyemizde bir can kurtaran, basınç odası operatörü ve birinci sınıf dalgıç mevcuttur.. 
Dalış malzemelerimizin bir çoğu yeni olup her sene dünya standartlarına göre periodik bakımları ve testleri yapılmaktadır ayrıca her sene bakımı yapılan dalış tüplerimiz her üç senede bir hidrostetik basınç testine tabi tutulmaktadır..

Amacımız, dalış ve eğitim için bize gelen yerli ve yabancı  bütün misafirlerimizin güvenli ve hoşça vakit geçirmeleri, dalıştan ve verdiğimiz hizmetten memnun kalıp bizleri tekrar tercih etmeleridir..